La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1883 Culés

konto usunięte

2

Real w LM to jest zupełnie inna drużyna. W lidze mogą grać słabo ale przychodzą rozgrywki europejskie i nagle dzieją się cuda. Przecież tak jest już od lat. Mogą grać brzydko, ale w LM zawsze coś wcisną, chociażby dupą.

0

@TheNekro94 Bo w Lidze Mistrzów nie ma Mallorci.

1

@TheNekro94 W LM grają dokładnie tak samo, ale co kopa to w LM im wpada.

1

@TheNekro94 To nie cuda,to raczej kwestia nastawienia i tego że potrafią do każdego rywala w lidze mistrzów się dostosować i walczą z każdym jak równy z równym.Na ligę Hiszpańską i tych słabszych rywali po prostu nie są w stanie się zmotywować już.

0

@TheNekro94 18/19 grali beznadziejnie w lidze i dostali oklep od Ajaxu, 19/20 bardzo dobra liga po przerwie covidowej a odpadli z City. 20/21 też walka o ligę do ostatniej kolejki ale odpadli zasłużenie z Chelsea.
Jedynie 17/18 to beznadziejna liga i wygrana LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?