La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

2

"BĘDZIE LEPIEJ". Dawno się tak nie uśmiałem na polskiej komedii.

[SPOILER] Dwaj główni bohaterowie filmu Tońko i Szczepko znajdują porzucone w parku niemowlę. Co tu zrobić z dzieckiem? Postanawiają, więc je zanieść na policję. Dochodzą z dzieckiem do posterunku. I jedne do drugiego mówi:
"Co on [dziecko] takiego zrobił żeby go na policję już pakować?!" XD

Rozmawiają między sobą o dziecku:
Szczepko: "Ja będę matką."
Tońko: "Ja też!"
S: "DWIE MATKI? Toż to nie możliwe!"
T: "To ja będę ojciec."
S: "Ty, jak on będzie się nazywał?"
T: "Niech się nazywa po ojcu, Antoni!"
S: "Antoni? NIECH SIĘ NAZYWA PO MATCE, SZCZEPAN!" XD
Polska 1936 i jakie aktualne dialogi...

Tońko i Szczepko spotykają byłego pracodawcę, u którego pracowali w fabryce zabawek przy taśmie produkcyjnej. Ten zaskoczony, że teraz są dyrektorami...
Szczepko mu odpowiada:
"MY SZUKALI ROBOTY! NIE BYŁO. MY MUSIELI ZOSTAĆ DYREKTORAMI." XD

Komedia nader aktualna. Część akcji filmu dzieje się we Lwowie. Po za tym, Tońko i Szczepko, mówią w tamtejszej gwarze.

1

@John_Doe Bardziej byli znani chyba jako Tońcio i Szczepcio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?