La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1883 Culés

6

Enzo Fernández według SofaScore:

Ocena: 7.0
Rozegrane minuty: 90'
Bramki: 0
Asysty: 0
Oczekiwane Gole (xG): 0.10
Kontakty z piłką: 134
Celne podania: 102/115 (89%)
Kluczowe podania: 1
Przerzuty (celne): 2 (0)
Długie piłki (celne): 18 (13)
Strzały celne: 0
Strzały niecelne: 0
Zablokowane strzały: 1
Próby dryblingu (udane): 1 (1)
Pojedynki (wygrane): 10 (4)
Pojedynki powietrzne (wygrane): 1 (1)
Utracone posiadanie: 17
Faule: 0
Sfaulowany: 2
Wybicia: 1
Zablokowane strzały: 0
Przechwyty: 2
Wślizgi: 1
Dryblingi: 5

Cuti Romero według SofaScore:

Ocena: 7.6
Rozegrane minuty: 90'
Wybicia: 2
Zablokowane strzały: 1
Wślizgi: 5
Pojedynki (wygrane): 11 (8)
Pojedynki powietrzne (wygrane): 3 (2)
Utracone posiadanie: 10
Faule: 1
Kontakty z piłką: 57
Celne podania: 32/40 (80%)
Długie piłki (celne): 6 (4)
Próby dryblingu (udane): 5 (3)

Cuti jak i Enzo w formie są ;-))

@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG

3

@Lionel_Messi10 Ocena Enzo jest mocno przekłamana według mnie bo Chelsea totalnie nieudolnie w ataku jak i w srodku pola

0

@Lionel_Messi10 Nie oglądałem meczu, ale tutaj dużo osób pisało, że Enzo grał słabo. Ja bym się SofaScore nie sugerował.

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 Enzo nic nie grał sugerowanie się tym sofa nic nie znaczy

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 Cuti klasa sama w sobie i zazwyczaj z pewnego poziomu nie schodzi :)

2

@Encore @Derean Oglądałem całą drugą połowę to tak źle nie grał Enzo, pierwszej połowy nie widziałem.

@AFA90 Zgadza się ;-)

@Emhyr Nie widziałem pierwszej połowy, w drugiej zagrał poprawnie.

1

@Lionel_Messi10 Enzo najgorszy xd a nie wspomną jak słabo zagrał Felix czy Hakim.
Enzo bez fajerwerków,ale na pewno nie był najgorszy tak jak oni to piszą.

1

@Sysia11 Dokładnie ;-) Najgorszy to był Felix z Ziyechem. ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?