La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1666 Culés

1

Tak na chłodno to nie winiłbym tak mocno Xaviego za ten mecz. Rotacje były potrzebne i każdy tutaj uważał podobnie przed meczem. A taktyka tysiąca i jednej wrzutki też nie była głupia i przy odrobinę dokładniejszych dograniach wcisnęlibyśmy piłkę do siatki - kilka razy brakło dosłownie kilku centymetrów. Real nie raz tak przepychał trudne mecze i niektórzy klaskali uszami jaki to oni mają mocny mental i wolę odwrócenia losów spotkania.

Za to winiłbym Xaviego za naszą "głębię" składu. Wypada Pedri i Dembele i mamy ogromny problem ze stwarzaniem sytuacji. Lewandowski nie ma zmiennika i gra wszystko, nieważne w jakiej formie się znajduje. Ferran cośtam próbuje, ale niebardzo wychodzi. Fati po kontuzji to pół piłkarza a dodatkowo z takim ego to skończy jak Bojan. Raphinia to jest dramat w kilku aktach, Barcelona to zdecydowanie dla niego za wysokie progi. Tello i Cuenca - mimo, że mieli tylko jeden zwód to czasami przeciwnik się na to nabierał i potrafili zrobić akcję przynoszącą korzyść. A ten nic, dryblingu zero, dośrodkowania- jedno na 10 mu wyjdzie, nawet szybkościowo nie wygląda zbyt dobrze. Kessiego przemilczę.

Dociułać jakoś tego majstra bo nadal jesteśmy w dobrym położeniu, a w lecie pozbyć się hamulcowych i spróbować ściągnąć sprawdzonych piłkarzy, a nie wynalazki z potencjalnego spadkowicza EPL.

konto usunięte

0

@qbuteq Myślę, że Xavi tutaj nie jest głównym winnym.
Jak atak za 150 mln nie jest w stanie strzelić bramki drużynie ze strefy spadkowej.

2

@qbuteq Xaviego to widać już nie można za nic obwiniac

0

@qbuteq co do hamulcowych, chyba przeoczyłeś informacje o nowym kontrakcie Robertinho xD

2

@LaRoja Gdyby kluby z piłkarzami za 150+ potrafiły same wygrywać mecze to zarząd nie zatrudniałby w nich trenerów.

0

@Marcelinho99 Przecież napisałem, że obwiniam go za nietrafione transfery

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?