La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 861 Culés

5

Jak poinformowało "El Chiringuito", UEFA rozważa dotkliwą karę dla Barcelony.

Dziennikarz Eduardo Inda informuje że - "UEFA i FIFA chcą brać pod uwagę przyszłość, a nie przeszłość. Chodzi o niedaleką przyszłość. Sankcja może być bardziej rozległa - dodał, po czym ujawnił, że... "rozważana jest możliwość wykluczenia Barcelony z europejskich rozgrywek na jeden sezon".

- Jest tutaj coś na rzeczy, ale jeszcze brak konkretów - zaznaczył dziennikarz.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Pawel13sz @Deviler @macio_944

13

@Kondziubarca Dla nas żadna strata i tak ostatnio szybko odpadamy z Europy

6

@Kondziubarca nie trzeba rozkrecac afery, sami sie wykluczymy

4

@Kondziubarca może sobie rozważać, i tak sąd uchyli tą karę przynajmniej do czasu rozwiązania sprawy która nie nastąpi zapewne w ciągu najbliższych 3 lat.

konto usunięte

5

@Kondziubarca Jak El Pajacito tak mówi to tak jest xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?