- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1355 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1355 Culés
15
W bieżącym sezonie chłopak ma najwięcej wygranych pojedynków zarówno w lidze portugalskiej jak i Lidze Mistrzów - niewątpliwie to wielki techniczny talent i wojownik, ale jego klauzula odejścia to 60mln euro, a Sporting pracuje nad podwyższeniem jej do 80mln ze względu na takie zespoły jak Newcastle, które nie odstraszają takie kwoty.
Wydaje mi się, że Mendes po znajomości będzie mógł grać kartą że interesuje się nim Barcelona aby pokazać na rynku transferowym że chłopak jest godny wielkiego transferu. Barcelony nie stać na tak wielki zakup, a fakt, że Alemany wszedł w układy z agencją Juliana Araujo nie miał by sensu w takich okolicznościach.
0
@JarekS
O kim mowa ?
0
@JarekS co zyskamy na tej agencji Araujo
3
@Kiok342 a jak myślisz po co Barcelonie grajek za kosmiczne jak na dzień dzisiejszy dla nas 4mln euro do drużyny rezerw? Dla mnie to oczywisty układ, dzięki któremu zaklepujemy sobie dobre warunki negocjacyjne z Amrabatem, którego profil piłkarski pasuje do gry w każdym układzie jaki gra Xavi w tym sezonie.
0
@JarekS czyli rozumiem że Amrabat jako następca Busquetsa bo nie wyobrażam sobie że on jeszcze przedłuży kontrakt jego odejście zwolniło by całkiem dużo miejsca w budżecie to tego dochodzi wiek piłkarza teraz będzie idealny moment na jego pożegnanie bo z każdym kolejnym sezonem będzie coraz gorszy
4
@Kiok342 Mi się marzy Gundogan. To jakie perełki posyła w meczach City to poezja. Dodatkowo wolny transfer I mógłby wnieść spore doświadczenie do naszej młodej pomocy. Dodatkowo myślę, że inkasowałby obecnie mniej niż Busquets.
Jeśli nie on to nie wiem, bo nie Śledzę rynku z młodzieżą, a nasz klub obecnie nie stać na wydawanie 60mln na innych pomocników, gdzie jeszcze kuleje prawa obrona i zmiennik napastnika.
0
@zuang1995 Tylko ze u nas co przyjdzie jakis gracz w srodku pola z liczbami to nagle ich w Barcelonie potem nie ma ponieważ nasza gra jest oparta na zaklepaniu rywala bez oddawania strzalow z dystansu tylko czesto gra na wrzutke do lewego ktorego nie ma na srodku ataku tylko jest na rozegraniu.
0
@JarekS co ma Araujo do Amrabata...? Ta sama agencja ??