La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

0

Po pierwsze, to ten mecz ZNOWU pokazał, że potrzebuje klasowego zawodnika na lewe skrzydło. Trzeba latem się pozbyć Raphinhi i Fati'ego, póki coś są warci i pójść po Kvaratskhelie. Abde da radę jako zmiennik, Dembele i Ferran na prawą stronę.
Po drugie, to jestem szczerze zaskoczony, że Marcos Alonso nie mial żadnego wylewu... a przynajmniej takiego z konsekwencjami bramkowymi. Może i dobrze, że zostanie jako zawodnik do rotacji?
Po trzecie, to generalnie fajnie że wygraliśmy, Xavi wyciągnął wnioski ze swoich pewnych boiskowych doświadczeń (np. Inter 2010, Chelsea 2012...) i to zadziałało...ale też pokazuje, że taka taktyka działa i zniechęca równocześnie inne drużyny do otwartej i ofensywnej gry, a mecze wtedy ogląda coraz mniej osób...kiedyś Real i Barcelona regularnie ładowały ponad 100 goli w lidze, a obecne osiągnięcia w tym zakresie to dramat...w ogóle w Primera Division pada coraz mniej goli...może to czas na jakąś korektę przepisów, które premiowałyby ofensywnie grające drużyny? Np. dodatkowy, 4 punkt za wygrane przynajmniej 3 bramkami w meczu? Wtedy przy 2-0 drużyny nadal by walczyły o kolejne bramki.

0

@Destroyer_of_Worlds zjedz snikersa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?