La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

0

Barca 2 sytuacje bramkowe dzisiaj 2 podania od Ferrana . 2 zepsute przez Kessiego . Pomimo tego solidny mecz iworyjczyka

1

@mientusek1407 2 zepsute ....??
Bramka po szczęściu
I brak bramki po nieszczęściu Fati.

Kassie przypomina bardzo Paulinho.Krytyka tu krytyka tam grać nie umie. Ale gdzie ma się znaleźć tam jest ubrań wpada do bramki

0

@Krzysztof1987
Napisałem ze grał dobrze przecież

1

@mientusek1407 w sumie to zepsuł tylko jedna. Paradoksalnie po niej wpadł gol :D

0

@Krzysztof1987 do Paulinho dużo mu brakuje, dzisiaj mu się udało zagrać w tym stylu, ale całościowo nie wygląda jakoś dobrze w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że ostatnio dosyć dobra forma odmieni postawę Kessiego i będziemy mieć z niego dużą pociechę.

1

@Pedri16Future To nie jest gość na pierwszą 11.
@mientusek1407
@Nieznajomy
Odniosę się do wszystkich.
Kassie gra. Bardzo dobrze
Swój potencjał wykorzystuje idealnie.
Defensywnie jest kozak.
Fizycznie wszyscy się odbijają.
Ofensywnie zawsze gdzieś się znajdzie.
Dziś 2 bramki jego.
To co najważniejsze... Zwróćcie uwagę. On gra tylko na 2 kontakty.
Przyjął, podał. Niby nic wielkiego ale najlepsi DMC tak grają.
Odbierz, przyjmij, daj komuś kto widzi więcej. On to robi.
Nie jest to Yaya. Ale uważam że jest z niego pożytek a dobrze prowadzony może być Keita Paulinho Vidal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?