- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
1
Vinicius pokazuje, że jest wciąż niedojrzałym i rozemocjonowanym chłopaczkiem. Zwłaszcza Brazylijczycy są podatni na takie rzeczy. On sobie nie potrafi kompletnie poradzić z presją. Zachowuje się, jak bachor któremu rodzice na za dużo pozwolili i teraz jest rozwydrzony. Tutaj zgoda z Ćwiąkałą. Nie ulega wątpliwości, że Vinicius był i może jest celem rasistowskich ataków, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia jego boiskowych ekscesów. Iturralde, legendarny hiszpański arbiter, nam głównie znany z prowadzenia meczu zakończonego la manitą, powiedział wprost - Vini powinien wylecieć z boiska za gesty wobec sędziego m.in. wytykanie palcem i pokazywanie kciuka. I tu mamy rozdźwięk: z Lahozem nie można nawet podyskutować, a na Montero można nawet nakrzyczeć. Ktoś musi w końcu wziąć pod opiekę Brazylijczyka, bo w końcu napyta sobie biedy. Albo w sumie, nawet dobrze by się stało, gdyby go ktoś sprowadził na ziemię
1
@BorzyKrzys Vinicius nie jest ofiarą ataków rasistowskich, ataki - nawet te rasistwoskie - są pokłosiem jego gównianego zachowania.
Czemu Rodrygo, Militao, Alaby, Camavingi czy kogokolwiek innego z Realu nikt nie obraża i nie atakuje? Bo nie zachowują się jak dzbany, bo nie pajacują.
Rasistowskie ataki są obrzydliwe, ale żeby rozumieć zagadnienie trzeba wiedzieć, że jego kolor skóry jest tylko wektorem ataku ale nie powodem.
Wczoraj widzieliśmy jak to Vinicius jest prowokowany, w pierwszych minutach po prostu wyskoczył z łapami do Busquetsa bo tak. Później sprawa z De Jongiem i pyskówka do sędziego, a w weekend znowu zobaczymy go na boisku choć powinien być zawieszony za nazwanie sędziego sku*****nem.
0
@Tasde Alaby nikt nie wyzywał na tle rasistowskim? Ciekawe xD
Poza tym, usprawiedliwianie jakkolwiek rasizmu jest dla mnie dnem.