La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

0

Mercedesy jednak wydaje sie ze moga byc szybsze niz to wynikalo z testow

0

@mekston jak zwykle sandbagowali, że też im się chce tak kręcić

0

@qbuteq Merc o tyle sprytnie zrobil ze maja czarne bolidy i oszczedzili mocniej na wadze dzieki temu ze nie zuzyli tyle farby

0

@mekston Zobaczymy jakim kosztem i jak to się sprawdzi w wyścigu, bo jak im zeżre opony zbyt agresywny setup albo wróci problem zeszłego roku czyli bardzo wąski zakres pracy opon to mogą mieć dobre tempo kwalifikacyjne a wyścig skończą za punktami.

0

@Tasde za punktami? Nie no, bez przesady

0

@mekston Patrząc na to, że stawka od P1 do P15 mieściła się w jednej sekundzie nie jest to niemożliwe.
Przypomnij sobie Haasa z zeszłego roku też miewał świetne kwalifikacje a wyścig kończył na dnie tabeli bo nie dawali rady utrzymać tempa wyścigowego.
Oczywiście nie mowię, że będą za punktami, ale taka opcja istnieje.

0

@Tasde mimo wszystko bardzo malo prawdopdoobne. Jednak inny poziom zespolu w ogarnieciu takiego tematu.

Nie porownywalbym Haasa do Merca i ich sytuacji.

0

@mekston To się okaże, Haasa do Mercedesa trudno porównać ale chciałem ci wskazać jednak pewne zjawisko, że możesz mieć świetne tempo kwalifikacyjne a tempo wyscigowe mieć poza punktami.

0

@Tasde ale tutaj nawet w testach widac bylo ze Merc mial tempo lepsze od 5 ekipy.

To oczywiste ze mozna miec tempo kwalifikacyjne lepsze od wyscigowego ale watpie zeby mieli na tyle slabsze tempo zeby wypasc (samym tempem) poza punkty

Plus chyba najwiecej znakow zapytania jest o tempo wyscigowe Ferrari.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?