La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

5

Propos Valencia obejrzałem filmik poświęcony ''złotej Valencii'' która dwukrotnie meldowałala się w finale LM. Dwa te finały przegrała, z Realem w 2000 było 0-3 i w zasadzie mecz bez historii, ale z Bayernem byli o włos przegrali na karne w których mieli przewagę. Swoją drogą niedocenia się ówczesnej Barcy:
1999-00 półfinał LM przegrany z Valencią, 2001-02 półfinał LM przegrany z Realem Madryt. Generalnie Liga hiszpańska była mocna w latach 1998-2004, a jakoś mało kto o tym mówi i jest to bagatelizowane mam wrażenie. Tak na marginesie półfinał LM 2000-01 Leeds Utd vs Valencia... Dziś niedopowiedzenia. Dziś to obie ekipy walczą w swoich ligach o utrzymanie.

0

@AmigoBlancos Z ciekawości spytam,jako Kibic Realu Madryt kibicujesz Fc Barcelonie?

1

@FcPortoFan1999 Co to za pytanie xD

1

@AmigoBlancos gdzie jest ten fakt bagatelizowany?

PS "nie" z czasownikami piszemy rozdzielnie

0

@FcPortoFan1999
Zależy z kim gra. Musi grać z Bayernem. Niechęć do Bawarczyków jest większa xD

konto usunięte

10

@Zoker Zdania zaczynamy wielką literą.
Kropki też się mogą przydać.

0

@AmigoBlancos czemu nie lubisz Bayernu?

5

@Pedri16Future
Mają w sobie coś z pychy. Zawsze pewno siebie i często to ich gubi. Nie lubię Neuera kiedyś Khan i inni mnie irytowali zawsze mam poczucie, że czują się wygrani już przed meczem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?