La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

Swoją drogą, jeżeli Xavi zdecyduje, że w przyszłym sezonie nie chce grać z dwoma, tylko 1 klasycznym skrzydłowym w "11", to wtedy potrzebujemy ofensywnego, uniwersalnego pomocnika, który poradzi sobie w różnych sektorach boiska. Dobrze by było, żeby był on doświadczony, bramkostrzelny i tani...moim zdaniem w takim wypadku dobrze by pasował Rafa Silva z Benfici, któremu po tym sezonie zostanie jeszcze tylko 1 rok kontraktu, a więc cena nie powinna być z kosmosu, jeżeli zawodnik będzie chciał odejść.

2

@Destroyer_of_Worlds "potrzebujemy ofensywnego, uniwersalnego pomocnika, który poradzi sobie w różnych sektorach boiska. Dobrze by było, żeby był on doświadczony, bramkostrzelny i tani"

Piękny opis Pedriego.

2

@Destroyer_of_Worlds Messi pasuje idealnie.

0

@Criss18Barca albo Coutinho XD

0

@regatta52 a jak zagrał w ostatnich meczach z Valencią, Realem czy Almerią?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?