La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

Dzień kobiet już nadmuchiwany wszędzie, bo wiecie to jest dzień płci pięknej. Kwiaty w szkole, czekoladki w pracy, prezenciki tu i tam. Zobaczymy czy tak samo będzie za dwa dni w dniu mężczyzn ;d

konto usunięte

3

@Cotutajsiedzieje Kiedyś nawet nie wiedziałem że taki dzień istnieje. Dzień chłopaka się bardziej obchodzi

4

@Cotutajsiedzieje u nas w szkole dzień chłopaka był tak samo obchodzony jak dzień kobiet :p

0

@Cotutajsiedzieje @marcin62 U nas też obchodzili :P

0

@Emhyr za to my mężczyźni odchodzimy dzień mężczyzn :P

konto usunięte

0

@Antimadridista_WR No owszem tylko na świecie praktycznie ten dzień nikogo nie obchodzi :D

konto usunięte

0

@Cotutajsiedzieje a kiedy jest dzień młodych wilków?

0

@Emhyr możliwe. A u nas zazwyczaj jest tak, że w dzień mężczyzn jest "Wy obchodzicie dzień chłopaka a nie dzisiaj mężczyzn", a we wrześniu "przecież to jest dzień chłopaka, a nie mężczyzny, daj spokój" XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?