- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2068 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2068 Culés
23
Świat bez kobiet nie byłby taki sam :)
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/1OltWzV0XbMJbyx78cyXGuSKP78AYWod.jpg
2
@Antimadridista_WR Dla niektórych to żaden problem czytając oburzenie jak ktoś napisze, że nie może pewnego 3 odcinka serialu obejrzeć gdzie dwóch gości się brandzluje
1
@Medium niektórzy po prostu potrafią zaakceptować pewne rzeczy, które są naturalne.
5
@bartekvisca A niektórym wciskanie takich treści przeszkadza. Po prostu :P
3
@bartekvisca najbardziej wkur... mnie to że zrobili podobno z tego cały odcinek a w grze tylko o tym wsppmnieli
0
@LionelM95 Ale co cię w tym wkurza? Taki jest zamysł serialu, przecież serial miał rozwinąć to co było w grze, dodać coś od siebie, gdyby miał być 1:1 jak gra to po co miałby w ogóle powstawać? Wtedy lepiej obejrzeć cutscenki z gry i masz to samo. Dobrze, że rozwinęli ich wątek bo odcinek wyszedł całościowo bardzo dobry, a to jakie reakcje panują nie na temat samego odcinka i jego treści, a pary homo pokazuje jak bardzo jesteśmy „tolerancyjni”
0
@Kgorecki2500 Na siłę? Serial miał być adaptacją gry i jest, rozwinęli dodatkowe wątki jak właśnie miłość Franka i Billa, która była w grze w bardziej okrojonej wersji, ale taki jest zamysł serialu, żeby dodał coś od siebie i rozwinął wątki z gry, odcinek całościowo wyszedł bardzo dobrze i opowiada spójną, poruszającą historie, nikt niczego nie wciska na siłę i nie przystawia ci klamki do skroni żebyś to oglądał, rozwinęli wątek który był w grze i zrobili to w bardzo dobry sposób - po prostu. Ludzie tylko mówią jak bardzo są tolerancyjni a kiedy przychodzi im obejrzeć taki odcinek to nagle poruszenie na cały kraj i wylewanie frustracji, nie na temat treści odcinka, a na temat osób o innej orientacji, co nie powinno w ogóle wpływać na ostateczną ocenę.
0
@Kgorecki2500 Na siłę? To w jakim wypadku można pokazać ludzi homoseksualnych ?
0
@Donnie_Darko jakby to była relacja damska-meska to by trwało tyle co w grze