La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

1

Nie żal mi Jehowych jak coś, chociaż to pogubieni ludzie.

3

@Nazio87 to tak jak madryciaki

1

@Nazio87 Dla mnie to idioci. Nie zabraniam im mieć tej sekty i wierzyć, ale łażenie po domach, namawianie, brak możliwości odejścia jak już ktoś dołączy to jest słabe.

0

@kuz Tak akurat każda sekta działa ;) niezależnie od tego jak radykalna. Posłuchaj sobie o Mormonach, którzy niby nie są niczym złym. Tylko że jak się posłucha jak to działa w środku to ręce opadają. Z resztą... Religie nie są lepsze. Po prostu mają więcej wyznawców.

0

@kuz post na temat strzelaniny w Niemczech.

0

@kuz W sensie jak brak możliwości odejścia? Przecież chyba cię nie zabiją xD

0

@Nazio87 Mam Jehowych w rodzinie.Wujek ciotka kuzynka.Mój ojciec jak żył to też był.Za dzieciaka byłem 2 razy na nie wiem jak to się nazywa „zebrania” i niektórzy ludzie są tam spoko,ale większość jest nawiedzona niestety :D

0

@kuz jak nie ma możliwości ? Dużo ludzi odchodzi i żyją nadal - także to jest ściema zresztą jak wiele mitów o ŚJ.

1

@PiotrR raz przyszli, przestawili się jako świadkowie Jehowy. Powiedziałem że to nie jest moja wina. Nie było ich rok. Potem wpuściłem i chciałem przed rozmową odmówić ojcze nasz to wyszli.

0

@robsons23 masz możliwość ale jesteś męczony długo..

2

@Kgorecki2500 No słyszałem od ludzi którzy mieli styczność, że prześladują strasznie osoby, które odstąpią.

1

@kuz prawda to.

0

@Nazio87 Jechowa Jechowa!


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?