- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
3
Czyli wystarczy wyciągnąć temat pedofila i pokazać ze Opozycja szkaluje JP2 i kolejne wygrane wybory? Czesc tego narodu jest naprawdę tak głupia, ze nawet w obliczu coraz gorszego poziomu życia wystarczy znowu wyciągnąć coś co wywołuje emocje i już wszystkie winy odkupione? XD
2
@AlwaysBlaugrana Nie od dzisiaj naród jest naiwny i głupi. Już pisiory szykują jakąś przynętę na wyborcę.
0
@AlwaysBlaugrana Tyle, że akurat wyciągając tego typu rzeczy, opozycja podaje pomocną dłoń, chyba sami powinni wiedzieć jakie reakcje wywołać może ten temat i zresztą przy głosowaniu w tej ustawie o ochronie Jana Pawła II prawie wszyscy wstrzymali się od głosu (mam tu na myśli PO, czyli nie chcieli się opowiedzieć za żadną z opcji, tylko Lewica głosowała przeciw), podobnie było z ustawą o Sądzie Najwyższym, gdzie też wstrzymali się od głosowania a takimi zagraniami sobie nie pomagają.
0
@negreanu a to opozycja wyciągneła temat jp2? Na mój gust zrobiła to tv.Poza tym do wyborów jest sporo czasu i pis dostarczy kolejnych nowych afer.Poza tym liczba wiernych dzieki pedofili, rydzykowi kolaboracjo państwa z kościołem , dzieki majątkom bizkupow jak głodź itp.spadla do 2021 do poziomu 28% kościól idzie w kierunku organizacji kanapowej i towarzystwa wxajemnej adoracji i teraz zapewne dalej poparcie spada.Nie wyciągają wniosków i brną to dalej.Na JP2 tego nie pociągną.Ludzie już wiedzą że to dla punktów wyborczych .Pójdą do sklepow inflacja;)
1
@negreanu No tak tylko żyjemy w tak zakłamanym państwie ze znowu chcemy udawać ze czegoś nie widzimy bo kogoś urazimy? Ten kraj jest zbudowany na ludzkim zaślepieniu czy uprzedzeniach i dopóki
Coś się z tym nie zrobi to ciężko o jakiś postęp
1
@negreanu Wstrzymywanie się od głosu to dupochron przed zarzutami Goebbelsów z TVP.
Skutek ten sam, PiS ma większość sejmową więc i tak wszystko przepchnie a opozycja nie robi sobie haków bo podczas wyborów pis nie bedzie mógł mówić, że głosowali za albo przeciw czemuś.
0
@Tasde Tyle, że dla przeciętnych czy niezdecydowanych wyborców to nic nie da, a Ci co oglądają TVP i tak raczej preferencji nie zmienią.
@AlwaysBlaugrana Ja nie mówię, żeby nie piętnować złych zachowań, tylko że jeśli już coś jest robione to nie tak na około czy nie wprost.
@Borneo Według mnie po wyborach zakończy się rządzenie PiS, bo nie zdobędą większości mimo wszystko.
0
@negreanu tak i jesxcze dziś suski naniósł poprawkę zwiększającą do 700m odleglosc wiatraków i komisja nie yzna tego jako spełnienie wsrunkow milowych i moga zapomnieć o kpo
1
@Borneo Już nie będę wnikał, rozpisywał czy wszystkie warunki jakie zaproponowała Komisja Europejska są dobre i uzasadnienie, ale PiS to z tym kpo robi cyrk, bo sami się zgodzili na warunki, rozwiązania a potem próbują je ominąć i robić po swojemu. Póki PiS rządzi to Polska nie dostanie tych pieniędzy tak uważam.
1
@negreanu tak jest.Niemcy maja 60 gw w Polsce 11gw to sabotaż pisu.Wiatraki są tanie, dzialaja w zimie i w nocy i są uzupełnieniem dla fotovoltaiki działajacej w dzień i mocniej latem.Już te wiatraki co mamy potrafiły obniżyć cene energii do najtańszych w europie a ci blokują rozwój.Ue nie ma się co dziwić że po kryzysie energetycznym stworzonym przez Rosje chcę się uniezależniać od surowców i naciska kraje aby szly w oze.Co jest w interesie poszczególnych państw ale nie partii blokujących z 2% poparciem pokroju solidarna Polska.To jest sabotaż interesów polski.