La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

5

Jeżeli Lech awansuje do 1/4, to rozegra w tym sezonie przynajmniej 20 spotkań w europejskich pucharach (8 w kwalifikacjach LM/LKE, 6 w grupie, 1/16, teraz 1/8, za chwilę 1/4). Szczerze to kopalnia doświadczenia dla takiej drużyny, które miejmy nadzieję zaprocentuje w następnych latach w europejskich pucharach.

konto usunięte

1

@Destroyer_of_Worlds i fajny zastrzyk gotówki.

0

@AdiKingu96 niecałe 8 mln euro + to co z dni meczowych + coś z market pool dostaną. Niestety, są tutaj dwa problemy:
1. To na co zwracają organizatorzy Superligi - jeżeli te pieniądze pójdą w wzmocnienia - to można przeznaczyć na to tylko niewielką część tych przychodów, ponieważ zbudowanie komina płacowego (jak na polskie warunki) bez pewności zachowania przychodów na podobnym poziomie w przyszłych latach mogłoby się skończyć katastrofą.
2. Lech i tak będzie obracał na tyle skromnymi pieniędzmi w skali europejskiej, że tak naprawdę nie do końca ma to znaczenie. Kupując kogoś za 3 mln euro nie masz żadnej gwarancji, że będzie lepszy od innego z wolnego transferu. Oczywiście daje ci to potencjalnie znacznie większy wybór na rynku, gdzie przy dobrym skautingu takie środki mogą mieć znaczenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?