La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

0

Nawiązując do gorących, któryś z polityków nawiązując do tuskowych i lewackich bredni typu mieszkanie prawem nie towarem, ogłosił transmisje meczów (dużo tańsze) również prawem?

2

@domin682 co to jest za porównanie w ogóle? 50% młodych ludzi w wieku 26-34 lata mieszka nadal z rodzicami bo rynek nieruchomości w Polsce zwariował a mieszkania kupują głównie obrzydliwie bogaci ludzie a nie młode rodziny a ty to porównujesz do telewizji? XD chore jest to ze ludzie ciężko pracują i nie mogą sobie pozwolić na normalne życie. No chyba ze uważasz płacenie 5 tys netto w Wawie + opłaty za 3 pokojowe mieszkanie godnym życiem.

0

@domin682 Tak ja Ty może chyba napisać tylko prezes firmy wykupującej cale osiedla od developerów i dojący z ludzi niedorzeczną kasę.
Nie widzisz różnicy między podstawową potrzebą życiową a rozrywką?

1

@Comentateiro to było raczej w formie żartu bo nie mam akurat canal +, ale wiesz, że znam przypadki, że ludzie w tamtym roku w styczniu i wcześniej wykupywali nie całe osiedla ale piętra w blokach. Zgadnij skąd oni są. @AlwaysBlaugrana może i mieszkają z rodzicami ale domy często są dwu piętrowe i spokojnie może tam mieszkać babcia z dziadkiem na parterze a dziecko na piętrze. Napisz mi jeszcze dlaczego ja mam takim ludziom pomagać w kredytach 0 % bo Tusk im nie pomoże tylko my

0

@domin682 To jest odwieczne pytanie: dlaczego w interesie ludzi zamożnych jest dobrze prosperująca klasa średnia? Zawsze mnie to bawi gdy ludzie patrzą tylko na czubek własnego nosa, nie widząc dlaczego radykalne skrajności nie służą życiu społecznemu i są w interesie wszystkich.

Można hołdować modelowi z USA, ale myślałem, że typowy Europejczyk ma więcej rozsądku.

Tutaj nie odnoszę się do Tuska z jego pomysłem, bo pewnie idzie za daleko, ale do sytemu, sprzyjającemu nabyciu własnego mieszkania w rozsądnej formie.

0

@Comentateiro ja postawiłem dom, trochę z pomocą rodziny ale tyle co sam musiałem zapieprzać nawet do 1 czy 2 w nocy to moje i życzę tego każdemu. Najpierw się postaraj i poczuj ile to warte

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?