- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
2
Kawał dobrej siatkówki w Warszawie. Szkoda (dla mnie), że wygrał zespół, który obok Resovii i Radomia mógłby dla mnie przegrywać wszystkie mecze w lidze. :P
0
@Ojciec5tkidzieci co ty chcesz od Resovii?
0
@aldewir Nie jestem ich sympatykiem. :) Nic osobistego.
0
@Ojciec5tkidzieci a ok, a od Radomia?
0
@Ojciec5tkidzieci Resovia to historia polskiej siatkówki ,wielokrotny mistrz Polski itd , itp , a Aluron to co to za klub ? za chwilę może juz go nie być ? bo juz raz zwinął żagle ..ha
0
@Ojciec5tkidzieci nie no teraz to przesadziłeś z tą prywatą w stronę projektu u Resovii
0
@Xxxbarca4ever @wlodek54 mam prawo za kimś nie przepadać z subiektywnych powodow. Nigdzie nie obrażam tych klubow - po prostu za nimi nie przepadam. Gdzie tu przesada?
@aldewir poziom kibicowania ich sympatykow na hali w Zawierciu (zwlaszcza w sezonach 18/19 i 19/20), ktory opoerał sie na burackich tekstach sprawił, że tego klubu nie lubię. chociaz pod tym katem nikt nie przebije wieśniactwa dopingujacego MKS Bedzin.
0
@Ojciec5tkidzieci ok,ok ,ja Ci nie napisałem że kogos obrażasz , tylko tak to napisałes jakby Resovia była be be , a czemu ?
0
@Ojciec5tkidzieci xd to nie było na serio . Sam średnio przepadam za Resovia z powodu ich sposobu działania na rynku PlusLigi i sztucznym pompowaniu kasy w pseudogwiazdy a w PlusLidze kibicuje głównie Skrze i zaksie chociaż to Skra zawsze była w moim sercu na 1 miejscu. Doceniam też bardzo Zawiercie bo to co zrobili od czasu awansu powoli pnąc się na szczyt zasługuje na uznanie i jest wzorem działania dla mniejszych klubów oraz udowodnieniem że nie trzeba pompować kasy w transfery żeby stworzyć drużynę przez duże D.
0
@wlodek54 Nie lubie po prostu Resovii za ich model budowania drużyny na rynku, a także specyficznych kibiców z TT. ;)