- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1180 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1180 Culés
0
Ja pier**** jaki to jest wstyd z tą sprawą korupcyjną.
Nie wypowiadałem się w ogóle na ten temat, ale aż mnie dusi. To, co poprzedni zarząd zrobił z tym klubem, to przechodzi ludzkie pojęcie. Zniszczyli klub finansowo, sportowo i reputacynie. Na niczym na pewno się nie skonczy, za daleko to poszlo, jestem przekonany. Jeszcze teraz ta informacja, że Real zwołuje zarząd w tej sprawie, to jak naplucie na ryj Barcelonie. Ośmieszenie.
0
@Sztosik
Przecież to zaczęło się od Gasparta, Laportę, a skończyło na Bartomeu, tyle, że oni to "liczą" dopiero od 2010 roku
0
@norbi77 podciągam to wszystko pod poprzedni zarząd, bo oni to już mają combo z kompromitowaniem klubu.
0
@Sztosik
Ale winić tylko ich za to co się teraz dzieje, to jest słabe.
0
@norbi77 sportowo I finansowo jednak winie ich.
1
@Sztosik Ci,którzy ich wybrali najpierw w 2010 roku,następnie w 2015 po tryplecie-Socios,są niestety też współwinnymi zaistniałej sytuacji.
0
@Sztosik
Ok. Ale akurat za to co się dzieje obecnie, to ich wina jest najmniejsza, bo to Bartek zakończył to płacenie w 2018 roku (niezależnie od powodu) i dzięki temu w pewien sposób nas uratował, bo sprawa uległa przedawnieniu po 3 latach.
1
@Sztosik Dopóki nic nam nie udowodnią lepiej wstrzymać się z wyrokami. Na ten moment jesteśmy tylko i wyłącznie oskarżeni, nic więcej.
Oczywiście w przypadku udowodnienia nam udziału w korupcji, będzie to tak jak piszesz ośmieszenie, ale i też ogromny wizerunkowy strzał w stopę.
Z drugiej strony jak zostaniemy uniewinnieni ze wszystkich zarzutów, to oni się ośmieszą, wraz ze wszystkimi dzienikarzynami.
Jak ja bym się przejmował każdym powództwem, które zostało wytoczone przeciwko mnie, to już pewnie byłbym siwy.