La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

0

Pięknie widzieć, jak Casemiro po latach immunitetu nagle trafia tam gdzie nikt oka nie przymyka.
Pół roku w United, 9 żółtych kartek, 2 czerwone. Ilością czerwonych w United już wyrównał swój rekord z 10 lat w Realu.

0

@Tasde Nie no w Angli tez oko sie przymyka


0

@Encore W Anglii sędziowanie też nie jest na wysokim poziomie i często są bardzo kuriozalne błędy, ale nie chodzi o to, że gdzieś nie odgwiżdżą skandalicznego przewinienia tylko o to, że poszczególny piłkarz może coś robić i być za to pobłażliwie traktowany.
Tak jak teraz jest to z Viniciusem, który może sędziego "skur****nem" nazwać co widział cały świat ale nie sędziowie.
Wcześniej tak było z Casemiro, który mógł wejść sankami i nawet żółtej nie dostać. Teraz poszedł do PL gdzie już nie ma specjalnego traktowania i nagle sypią się kartki.

0

@Tasde A|e gwiazdy są chronine i skończył z tym Vinim, bo chociażby wczoraj Mbappe pokazał tez jak sie chroni gwiazdy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?