La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

2

Śmieje się z ludzi którzy uważają że gra Lewego zmieniła się po mundialu.

On gra podobnie, tylko że wcześniej był skuteczny pod bramką i miał obok siebie Dembele.
W pierwszej części sezonu strzelał ale gra ogólna była prawie tak samo słaba.


2

@Roobo nie zgodzę się by wtedy grał tak samo.

1

@tbas Ale widać, że bez Dembele u boku traci sporo Lewus. Mówiłem odrazu po kontuzji Ousa, że siądziemy w ofensywie, bo Lewy sam nas nie pociągnie. Wypadł jeszcze Pedri to w ogóle jest dramat.

0

@tbas Prawie to samo,teraz troszeczkę gorzej.
Też znikał podczas meczów, też miał problemy z przyjęciem, niedokładnie zagrywał, marnował dobre okazję jak np z Bayernem.
Tylko przykrywał to lepszą skutecznością.
Każdy wtedy pisał po jego słabej grze "Ważne że strzela,od tego jest"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?