- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
10
Nie podoba mi się to, co się dzieje z Lewym. Odechciewa się oglądać mecze, bo co chwila jakiś kwas odstawia. Aż się boję jego występu w klasyku, bo zapewne będzie równie beznadziejny, co z Bilbao. Jakieś mam złe przeczucia co do jego powrotu do formy. Za długo to trwa, żeby był to mały czy średni kryzys. Chłopa rozmontowało fizycznie, technicznie i mentalnie. Sam jest chyba w szoku, bo czegoś takiego u siebie nie widział od długich lat.
1
@RosjaninBut argument o tym że pierwszy raz de facto gra bez presezonu w zimie jest słaby, bo on sobie zrobił taki presezon w styczniu przez Karę w lidze. Ostatnia nadzieja dla mnie jeżeli chodzi o Lewego jest powrót Pedriego i potem Dembele
0
@barcelonaLM Gdzie on tu napisał o presezonie ? XD
3
@RosjaninBut @barcelonaLM @Pawel13sz Można mieć kilka tygodni dołek ale kurde... to jest 5 miesiąc bez formy, a mam wrażenie że z Lewandowskim jest coraz gorzej, jakby dać za niego Luuka de Jonga to serio nie byłoby różnicy, a może nawet byłoby lepiej.
0
@Pawel13sz czesto taki argument pojawia się z ust ekspertów czy innych komentatorów na wytłumaczenie słabej gry Lewego. Zapomniałem dodać że odnoszę się do ogółu sytuacji
0
@barcelonaLM Powinni coś pomóc, trochę miejsca się zrobi dla dziewiątki, ale i tak to jest jakiś dramat.
0
@RosjaninBut nie ma dembele i pedriego a z nimi się najlepiej rozumie
1
@RosjaninBut
Zapytaj @Rhaan, on jest ekspertem od Lewego i twierdzi, że to on ciągnie wózek, a Dembele przy nim to placek, który nic nie wnosi poza bezsensownym bieganiem :)
Nie, to nie żart.
1
@norbi77 norbi Mordo widzę kompleksy wchodzą mocno a Dembele Cie do dzisiaj boli xD nie martw się, kiedyś zagra więcej niż 5 meczy z rzędu, póki co kolejna wygrana bez niego, a Raphinha z kolejnym golem :)