La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

0

Co to jest za chory kraj ta Hiszpania...
Urząd skarbowy używając swojego majestatu podaje do opinii publicznej swoje przypuszczenia bez żadnego dowodu...
Przecież to powinno trafić do sądu jako szkodzenie wizerunkowi, trwa śledztwo ale do póki niczego nie udowodnią, to Barcelona jest niewinna a tu US wyskakuje do mediów, że Barcelona opłacała sędziów.
Żadnych dowodów, żadnych wskazówek komu Negreira mógł płacić, nie ma nawet poszlaki, że komukolwiek płacił, jedyny dowód w sprawie to wypłacanie gotówki z konta. A może chłop pobocznie handlował narkotykami? Kto wtedy przeprosi Barcelonę za publiczne sugerowanie korupcji?

0

@Tasde Tylko że US nic nie podał do opinii publicznej, gazeta napisała artykuł, a czy to prawda czy nie to można się jedynie domyślać.

0

@Klejnot_Nilu Powołali się na US a US tego nie zdementował.

2

@Tasde coś Ci się chyba pomyliło... urząd skarbowy NIC nie podaje - to są spekulacje/informacje dziennikarzy oparte na jakichśtam źródłach, na pewno nie oficjalnych.

2

@Tasde czyli Negreira za kasę od Barcelony kupował narkotyki?

0

@sylweste.r Nic mi się nie pomyliło, przekazały to media podając, że dostali informacje z urzędu skarbowego, czy urząd skarbowy zdementował te informacje?

0

@Aneurysm Mógł kupować nawet dzieci albo po prostu palić gotówką w piecu. Artykuł insynuuje, że wypłacał gotówkę z banku więc mógł płacić sędziom, równie dobrze mógł z tą kasą zrobić cokolwiek i to nie jest żaden dowód.

0

@Tasde ależ pomyliło Ci się, i to bardzo. Napisałeś, że "Urząd skarbowy używając swojego majestatu podaje do opinii publicznej swoje przypuszczenia bez żadnego dowodu...". NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA. Urząd skarbowy niczego nie podał. Dziennikarze napisali cośtam, podając jako źródło urząd skarbowy, a to zupełnie co innego.

A co do dementowania - jakby instytucje publiczne miały się zajmować dementowaniem wszelkich doniesień, gdzie się jakiś pismak na nich ktoś powoluje, to nie robiliby nic innego. Twoim zdaniem np. FCB również powinno dementować każdą plotkę transferową, w innym przypadku ta plotka jest prawdziwa? no chyba nie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?