La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

0

We wczorajszym meczu było kilku bohaterów:
-Ter Stegen- oczywiście razem z strzelcem gola najlepsi, wybronił dużo sytuacji, typowy mecz Ter Stegena w tym sezonie ligowym
-Raphinha- strzelił gola
-Kounde- w sytuacji pod koniec, wybronił strzał zmierzający do bramki, jednak wczoraj grał słabo
-Alonso- w tej samej sytuacji również wybronił ostatnią dobitkę Bilbao
-VAR- gdyby nie ta technologia skończyłoby się 0:1, było by bardzo głośno o tym meczu.
Edit Christensen- przy jednej interwencji Ter Stegena, wybił piłkę na tyle by ułatwić obronę naszemu bramkarzowi.

1

@Pedri16Future CHristensen po stracie Kessiego i jego zapłonie, wrócił i nieco sparował piłkę bliżej Ter Stegena po strzale piłkarza Bilbao

1

@Pedri16Future Głośno byłoby tylko tutaj. Wszędzie indziej mieliby to gdzieś i jeszcze śmialiby się, że przegraliśmy. A jak VAR słusznie nam 'uratował' mecz przed błędami sędziowskimi to nagle przekupiony sędzia itd. Kiedyś było dokładnie to samo tylko wtedy nie miał kto nas uratować.

0

@Messibestplayerintheworld w którym momencie? Christensen chyba wczoraj najlepszy z obrony, ale nie pamiętam jego obrony co przyczyniłaby się do uratowania Barcy przed golem.

1

@Pedri16Future 72min meczu, na filmiku 1min50s


0

@Antimadridista_WR Ten gol nie uznany Raphinhy zrobiłby dużo szumu, to jest odebranie gola, a nie nieprzyznanie karnego czy na odwrót.

1

@Messibestplayerintheworld a dobra, podczas oglądanie meczu myślałem, że Christensen tylko utrudnił strzelającemu zadanie, ale faktycznie wybił piłkę, można dodać go do grupy "bohaterów".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?