La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

7

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

4

@Medium Mam Japońca i niech ino blacha się trzyma to będzie jeździł xD

konto usunięte

4

@Medium dokładnie ;d jeszcze tylko ostatni raz robie zawieszenie i bedzie smigać, a potem kurła coś wali :( :D

2

@AFA90 Za każdym razem..

konto usunięte

2

@Medium Kiedyś zacząłem dziewczynie powoli robić Focusa I, przebiegi po mieście robiła małe, to i auto serwisu żadnego nie widziało. Zaczynałem od filtrów, oleju. Skończyłem na wyje.... pół zawieszenia, komplet hamulców, nowe opony, cały układ wydechowy odrestaurowany XD alternator po regeneracji, a teraz czekają jeszcze przeguby. Auto za 3,5 k włożone drugie tyle, ale będzie jeździł xDD

1

@AFA90 Oj to Panie to jest nic, w mojej audi 8l 130 asz, wtryski, uszczelki pompowtryskow, pompa vacum, układ wydechowy, opony, wszystkie przewody paliwowe, wszystkie filtry, amory tył, z przodu z lewej strony praktycznie wszystko w zawieszeniu, do tego jeszcze farbe dorabiałem, przepływka, jakieś gruszki, zarówki i inne pierdoły, to łącznie z 14k na niego wywaliłem i sprzedałem za 6 xD

konto usunięte

1

@Medium Można popłynąć z tymi samochodami i to w takim stopniu, że nawet z wypłaty nie będziesz mógł nic odłożyć, bo fura dostaje focha. W rodzinie już tyle historii z tymi gruzami i ich bolączkami, że szkoda gadac ;d

1

@AFA90 No ja tam sobie wkładałem co miecha kafla i robiłem z kumplem go :D Niektórzy muszą na remonty silnika ponad 10k wydać i nic nie zrobisz, chyba ze sie za grosze pozbedziesz :D

konto usunięte

1

@Medium Jakiś czas temu u mechanika stał 4 albo 5 letni opel vivaro z wyjętym całym silnikiem. Auto miało może 150 k km. Świeżo po końcu gwarancji silnik nadawał się do remontu xD dawno to było i nie pamiętam dokładnie co tam padło, ale z racji tego, że jakaś jedna część kosztowała chyba 6/7 k, to opłacało się zrobić mu i tak kapitalke. Szukali używanych silników, ale w takiej cenie, już bardziej opłacało się zrobić cały remont na dobrych częściach. Finalnie miało się zakręcić okolo 30 k albo powyzej ;d

1

@AFA90 Serce boli, ale niestety to jest granica tych nowych silników w autach, 150/200k i trzeba zacząć składać modły żeby się nie rozkraczył

1

@Medium biznes życia zrobiłeś, ale ja z moją ślicznotką mam tak samo jak na tym memie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?