La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

1

Real i tak by ograł to dzisiejsze City.

0

@Gibbon_FCB W bierki chyba.....
Chciałbym przypomnieć że Real posadzki 4 minutami to raz dosral w cymbał w pierwszym meczu , w drugim przegrywał. A sezon wcześniej odpadł z nimi

2

@PatrykBarca sezon wcześniej odpadł z Chelsea, a ostatnio kto zagrał w finale?

0

@PatrykBarca
Coz za potężny argument ''przegrywał '' Tak przegrywał sezon temu, że wygrał LM xD

0

@AmigoBlancos Ale podsumowując grę w piłkę byli gorsi piłkarsko przez prawie oba mecze.

0

@PatrykBarca
Ligę Mistrzów wygrali? To nie wina Realu, że City było obs@ne po golu na 1-1 do tego stopnia, że mogło się to skończyć, nawet bez dogrywki po hattricku Rodrygo w 3 minuty.

0

@AmigoBlancos Ale o co Ci chodzi? Czy ja gdzieś napisałem że City powinno wygrać CL albo że Real nie?

Napisałem że raz juz ich z CL pogonili , i w odtrtnim sezonie też przez większość czasu piłkarsko byli lepsi. Tyle i aż tyle. Więc na pewno się ich nie boja .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?