- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
0
Jeśli wierzyć temu wszystkiemu co się dzieje to nad nami wiszą czarne chmury.
Ale z drugiej strony czytamy również artykuły typu że nasz zarząd spotkał się z takim a takim agentem, planowanie pełną parą.
I wobec tego warto było by się zastanowić czy sprawa z sędziami jest przedstawiana na coś dużego a to będzie poprostu puszczenie bąka w kącie i nie należy się tym przejmować czy może nasz management nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji....
0
@Krystian1588 Jakie czarne chmury ? Czytałeś wgl artykuł na głównej? Oprócz UEFY nic nam nie grozi ;) Laporta i zarząd są spokojni bo wiedzą, że nic nam wielkiego nie grozi.
0
@BoreekxD niby tak, aczkolwiek wiele różnorodnych artykułów się pojawia, oczywiście należy to przepuścić przez durszlak xD i oddzielić ziarno od plew i się okaże na czym stoimy bo póki co rujnują tylko naszą reputację
1
@Krystian1588 Jeżeli są pewni, że chodzi tylko o defraudacje i wyprowadzanie kasy z klubu, ewentualnie płacili za jakieś konkretne informacje o których nie chcą publicznie gadać, to będą spokojnie obserwować jak sprawa się toczy bo wiedzą, że nic im nie udowodnią, bo to nie jest nielegalne.
0
@Krystian1588 Reputacja i tak już ucierpiała. A te inne szmatławce mogą se pisać co chcą bo w Hiszpanii i tak nic nam nie zrobią nawet sam Tebas przyznał to w wywiadzie. Tak na prawdę pytanie tylko czy UEFA coś z tym zrobi ale wydaje mi się, że ewentualnie jeden sezon bez gry w Europie i to by było na tyle. No ale żeby do tego doszło to muszą nam udowodnić winę a do tego na razie bardzo daleko.
0
@BoreekxD UEFA jakby to powiedzieć nie jest zbyt przychylna nam, więc jsk tylko będą mogli to dadzą nam najsurowsza karę aczkolwiek będzie to miecz obusieczny bo zarówno dla nas brak gry w Europie przez sezon czy dwa to była by tragedia ale oni tak samo potrzebują Barcelonę bo Barca przyciąga kibiców.
Przynajmniej tak se to tłumaczę xD