La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

4

Czyli według Madryciaków, to ten arbiter nas faworyzował?
Aha...ok...

1

@norbi77 Trzeba też robić zasłonę dymną, czepiasz się xD

0

@norbi77 Że niby płaciliśmy wiceprzewodniczącemu Komitetu Technicznego Arbitrów 7 mln Euro za nic ?
Aha ok ...

Radzę troszkę przystopować :) Pamiętaj że jesteś kibicem ekipy która przez kilka lat opłacała Negreire. I madryciaki nie mają z tym nic wspólnego :)
Tam wiesz ... rozpisz to sobie w paincie czy coś może lepiej dotrze :)
Ja wiem że Perez kupił wszystkich ale wiesz ... tego ... no.

Komentarz usunięty

0

@norbi77 Troszkę więcej takich jak ty i poziom IQ tej strony spadnie poniżej 0. Powiedziałem ci już co masz zrobić bo widzę że nie dociera. Dalej kiblujesz w 5tej klasie ? Raczej wątpię że pokonałeś egzamin gimnazjalny z takim rozumowaniem.
Mama ci konto na tym portalu zakładała?

Komentarz usunięty

0

@norbi77 "Radzę troszkę przystopować :) Pamiętaj że jesteś kibicem ekipy która przez kilka lat opłacała Negreire. I madryciaki nie mają z tym nic wspólnego :)"

Mam nadzieję że udajesz bo to nawet nie jest śmieszne. Nie zapominasz czasem jak się oddycha ? xD

Komentarz usunięty

0

@norbi77 "Weź Ty lepiej napij się wrzątku i usuń konto"

2 posty niżej

"Po pierwsze, to nie będziesz mi mówił co mam robić."

Ty jesteś normalny? Kim ty jesteś człowieku xD Uspokój się i idź już spać xD Spinaczku internetowy xD

Komentarz usunięty

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?