La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

0

Ale ta fifa jest zalosna xd Wystarczy szybki zawodnik na skrzydle i sobie te potężne ale wolne pazie z obrony mogą possać :D
A juz Barceloną to sie calkiem gra ciężko w sezonach, bo po bokach obrony albo wolny albo meczący sie po 30 minutach zawodnik a 3/4 przeciwników to PSG z Kyliankiem w skladzie :D

0

@LukaszFan najlepiej wziąć jakiś klub 4,5 gwiazdkowy i w ustawieniach matchmakingu ustawić restrykcyjny(chyba) sposób doboru rywali, wtedy sporadycznie powinno się trafiać na te gówniane PSG

0

@LukaszFan ja właśnie gram sobie Barca w 1 lidze i mecze po 4:0 wygrywam, cofnij linię obrony lekko, pressing po utracie piłki, u mnie Araujo z Christensenem większość piłek przecinają, dużo wyższy poziom jest zdecydowanie w ultimate. W sezonach trochę irytujące jest że prawie każdy mecz grasz z PSG i czasami trafi się Real

0

@Kinginiesta Fut jest fajniejszy od sezonów nie ?

1

@Pawci023x na pewno ciekawszy, ale pod względem gameplayu nie wiem. Na pewno w sezonach bardziej liczy się skill gracza

0

@Pawci023x do pewnego momentu, później to już jest totalna napierdalanka jak masz większość kart z tempem 85+ a napastnicy i skrzydłowi 95+ i balans podobnie, wtedy kto szybciej kręci analogiem i klika strzał ten wygrywa, ja zrezygnowałem z Fut bo za dużo nerwowo mnie kosztował

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?