La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 949 Culés

konto usunięte

6

Gdyby tak...

Barcelona mistrzem Hiszpanii
Arsenal mistrzem Anglii
Napoli mistrzem Włoch
Dortmund mistrzem Niemiec
Marsylia mistrzem Francji

To byłoby zbyt pięknie. My i Napoli to dociągniemy, Arsenal i BvB to duży znak zapytania, bo przewaga nie jest duża, a Marsylia to bardziej życzeniowo, ale szansy na to chyba zbyt dużej nie ma

7

@P33ck Ten Dortmund może jednak nie, bo jeszcze znowu Bayern w LM będzie.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 To Arsenał też nie? Bo wtedy z 2 koszyka dwa Manchestery

1

@P33ck oczywiście żartuję sobie, jednak patrząc na ostatnie lata, to wolę Manchestery, aniżeli Bayern.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Xavi tak jak w lidze top, tak w Europie mi chyba nikt nie leży xd

0

@P33ck
Barcelona, Napoli, Arsenal tak:)
BVB nie dociągnie tego nie wierze
OM życzeniowo

ja tylko do tego czekam na finał LM Napoli/Benfica - City, Puchar Hiszpanii dl Barcelony i to byłby jeden z najlepszych sezonów od lat:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?