- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1129 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1129 Culés
5
I jeszcze jeden cytat, tym razem z Borasa, to akurat może czytać jego syn.
Ale tak bez żartów to zgadzam się w 100%, to powinien być pieprzony honor a nie "dorabianie"
Borek- "Ja doradzałem prezesowi Czarkowi Kuleszy, żeby każdy przyjeżdżając dzisiaj na zgrupowanie reprezentacji, niezależnie od tego czy będą jakieś premie czy nie, podpisał papier, że jest w stanie dla repeentacji narodowej grać za darmo. Jeśli Czarek Kulesza będzie chciał nagradzać piłkarzy za awans - proszę bardzo. Jeśli przyjdzie sponsor repeentacji i będzie chciał zapłacić - proszę bardzo. Jeśli pojawi się XYZ bo wygrał w totka 6 miliardów i będzie chciał dać piłkarzom miliard za wyjście z grupy - proszę bardzo. Natomiast od pieniędzy państwowych, gdzie są inne problemy proszę się trzymać z daleka. Jeśli ktoś będzie przyjeżdżał na kadrę po to, żeby dorobić - niech nie przyjeżdża. Ja naprawdę zaakceptuje słabszą reprezentację z młodszymi piłkarzami, głodniejszymi piłkarzami."
Podpisuję się ręcyma pod tym.
0
@escarabajo ale to chyba nie do końca tak działa bo chyba sa jeszcze prawa do wizerunku, ktorymi pzpn chce zarzadzac. Czy wyobrazasz sobie, ze przyjezdza Lewy na kadre, musi zagrac w reklamie dla reprezetacji i nie dostaje za to kasy bo tak podpisał?
0
@ObiwanKenobi nie wiem jakie mają kontrakty, ale skoro mówisz o reklamie to niech sponsor i zapłaci za wizerunek, a nie za mecz.
1
@escarabajo ja również i pisze o tym dawna. Piłka nożna to sport, gdzie piłkarze, zarabiają miliony a jeśli nie i graja w Pl, to tym bardziej reprezentacja otwiera im drogę, do zarabiania milionów, więc za cholere nie powinni dostawać kasy, za występy w reprezentacji. Tu zgadzam się w 100% z Borasem
0
@escarabajo popieram, ale uważam też, że media czy tacy dziennikarze jak Borek są zbyt blisko kadry. Oni wiedzą czasem coś szybciej niż nie jeden członek sztabu czy piłkarz. Nie na tym polega chyba dziennikarstwo, żeby być amigosami z PZPN tylko powinno się być per Pan :) Ale PZPN od dawna zaczął ich zbyt blisko do siebie dopuszczać.
0
@Damiain z jednej strony tak, ale z drugiej... dziennikarstwo też polega na zdobyciu informacji jako pierwszy.
0
@escarabajo taaa jest, niech dopłacają za możliwość gry z orzełkiem na piersi, a Boras niech płaci za możliwość komentowania meczów reprezentacji i powinien komentować je stojąc na baczność
0
@escarabajo są inne sposoby na zdobycie informacji jako pierwszy niż mówienie prezesowi PZPN z poziomu dziennikarza sportowego co ten powinien robić w swojej pracy. Całkowicie pomijam, że tutaj Borek miał rację.
0
@Damiain mieszasz dwie rzeczy. Piszesz o zdobyciu informacji jednocześnie mówiąc o tym, że dziennikarz mówić cos prezesowi:)
0
@escarabajo Kali jeść?
0
@Damiain no dla mnie poruszasz dwa wątki. Co innego jest, że dziennikarz mówi co ma robić prezes, a co innego jest "zdobycie" informacji niejako "tajnej" od działaczy. Co do drugiej części to się raczej ukróci, z racji, że nowy selekcjoner nie zna się z naszymi dziennikarzami.
Co do tej kwestii, to w sumie ktokolwiek ze starej gwardii nie zostanie prezesem czy selekcjonerem to te info będzie zawsze wychodziło. Borek, Smoku, Pol, Laskowski itd są z piłkarzami od lat, oni później się są trenerami a jak w przypadku Michniewicza również selekcjonerami.
Przykład Podolińskiego czy Piotra Nowaka, kiedyś trenerzy drużyn w ekstraklasie, a dzisiaj, zwłaszcza Podoliński to ziomeczek w kanale sportowym, ale i takim był Nowak, chociaż teraz jakby go mniej.
0
@escarabajo ja nie poruszyłem tematu pozyskania informacji, tylko Ty :D mi chodziło tylko o to, że kadra oraz PZPN w mojej prywatnej opinii dopuszcza dziennikarzy zbyt blisko siebie i robi się kolesiostwo. Jeśli Borek coś wie w temacie kadry to wg mnie powinien się tego dowiedzieć:
a) od rzecznika prasowego czy kogoś zajmującego stanowisko zbliżone obowiązkami -> chyba po to jest taka posada
b) z wywiadu, którego udzielił ktoś z kadry/selekcjoner/ktoś z PZPN
c) z przecieków - tutaj Hiszpania jest chyba wzorem..
a nie z prywatnej rozmowy kolesiowskiej z prezesem PZPN czy kimkolwiek innym i jeszcze będzie mu mówić, co powinien zrobić :D
Ale to tylko moja prywatna opinia, natomiast z Michniewiczem i Stanowskim całkiem niedawno mieliśmy przykład, że takie znajomości nie zawsze pomagają kadrze. I żeby było jasne - nie uważam, że selekcjonerem/prezesem PZPN powinien zostać ktoś, kto całkowicie nie zna żadnego dziennikarza, bo to bzdura. Ale ktoś, kto potrafi zachować balans między życiem prywatnym, a zawodowym.
0
@Damiain "c) z przecieków - tutaj Hiszpania jest chyba wzorem.." myślisz, że skąd są przecieki...?
Reszta zgodna:)