La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

0

Wielka radość po meczu! Kolejna wygrana z RM i to w niezłym stylu, na dodatek możliwe, że przypieczętowaliśmy mistrza.
Mimo euforii widzę też pewne negatywy. Przede wszystkim mam wrażenie, że drużyna jeszcze nie ma głębi. RM w drugiej połowie dokonuje 5 zmian i każda coś wnosi albo przynajmniej gwarantuje poziom drużynie. U nas niestety nadal tego trochę brakuje i nie ma jak dać oddechu drużynie w meczu gdzie gra toczy się do ostatnich sekund. A piszę o tym, bo przecież RM grał w tygodniu niełatwy mecz z Liverpoolem, a mimo wszystko mam wrażenie, że fizycznie i wybieganiem i tak nas przewyższają.

0

@prokofiew oni nie mieli kontuzjowanych . Mielibyśmy większy komfort gdyby był Pedri i Dembele i wtedy z ławki może szarpać Raphinha , Ferran , Kessie i Roberto .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?