- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2269 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2269 Culés
1
Ale wiecie o tym, że to Real przegrał, a nie Baeca wygrała? Wiecie o tym prawda?
0
@kuz Ale po co? Powiedz po co :D? Wygraliście, minął dzień, a Ty dalej takie prowokacje. Nie rozumiem, nie możesz cieszyć się ze zwycięstwa z klasą? Przeraża mnie poziom nienawiści i "pajacerki" po meczach u niektórych. Mam wrażenie, że tacy ludzie nie mają prywatnego życia, tylko siedzą w internecie, szukają brudów i kontrowersji. Na szczęście są tu też normalni kibice z klasą, którzy cieszą się z zasłużonego zwycięstwa, ale nie plują jadem na lewo i prawo.
0
@fanRealuAlespoko no niestety, ale na stronie polskich "kibicow" Realu Madryt, aktualnie trwa nagonka, że mecz został przekupiony, Real był poszkodowanym i że w ogóle Barcelona wygrała niezasluzenie
0
@Marcelinho99 To że mecz został przekupiony to nawet nie widziałem, więc nie wiem. Spalony Asensio był, w pewnym momencie po necie latał obrazek, że VAR zrobił złą stopklatkę, ale to bujda. Ludzie to tylko ludzie i zawsze będą pieprzyć. Barca dominowała i wygrała zasłużenie. Wiem, że jest płacz na sędziów itd, ale tego nie rozumiem. Chociaz przyznam, że dziwi mnie to że Gavi skończył mecz bez żadnej kartki - łokieć na Carvajalu i nokaut na Ceballosie jakoś pod koniec meczu. Ale takie rzeczy dzieją się w każdym meczu
0
@fanRealuAlespoko to, że Gavi powinien wylecieć to prawda, ale bzdur sugerujących, że doszło do korupcji i robienie z siebie ofiary jest absurdalne
0
@Marcelinho99 Zgadzam się całkowicie. Nie każdy to taki pajac, pamiętaj :P