La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

0

Jak jest Właściciel i współwłaściciel samochodu to potrzeba upoważnienia od współwłaściciela żeby Właściciel mógł sam zarejestrować pojazd w wydziale komunikacji?

3

@LionelM95 tak jest

0

@derlysy1979 podziękował

0

@LionelM95 nie może być jednocześnie właściciela i współwłaściciela...własność jest pełna, współwłasność w wartości ułamkowej.
Do sposobu wykonywania współwłasności odnosi się art. 199 k.c.
Art. 199. [Rozporządzenie rzeczą wspólną]
Do rozporządzania rzeczą wspólną oraz do innych czynności, które przekraczają zakres zwykłego zarządu, potrzebna jest zgoda wszystkich współwłaścicieli. W braku takiej zgody współwłaściciele, których udziały wynoszą co najmniej połowę, mogą żądać rozstrzygnięcia przez sąd, który orzeknie mając na względzie cel zamierzonej czynności oraz interesy wszystkich współwłaścicieli.

konto usunięte

1

@LionelM95 tylko pamiętaj zapłacić 17 zł za pełnomocnictwo. Jeżeli to jest relacja w pierwszej linii pokrewieństwa to nie zapłacisz np ojciec i syn. Tylko na tym upoważnieniu musisz napisać "ja niżej podpisany upowazniam ojca Jorge Messiego legitymującego się dowodem.....
Z poważaniem Lionel Messi"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?