La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

3

Tomasz Hajto: Dla mnie ten Fernando Santos jest jakiś taki... chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w tej reprezentacji Polski, taki jak to sie mówi typowy "kupczyk Portugalczyk" tak, w garniturze i najważniejszy jest wygląd, a nie sama gra.
On mi się wydaje ma bardziej taką role aroganta w tej reprezentacji. I ja cały czas będą uważał i brnął w kierunku że Czesław Michniewicz był od niego lepszym trenerem.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Pawel13sz

9

@Kondziubarca Zły, bo od koryta informacyjnego ich wyebał xD

konto usunięte

0

@Kondziubarca ot znalazł się fachowiec za dychę

3

@Kondziubarca Hajto jak zwykle odklejony, jak ta babcia na asfalcie która musieli szufla zdrapywać... ;D

3

@Kondziubarca dobrze ci te parodie wychodzą :D

0

@Kondziubarca Jaki sens ma cytowanie i komentowanie Hajty xd on właśnie powiedział że Czesiu jest lepszym trenerem niż mistrz europy i zdobywca ligi narodów… Możemy dyskutować czy Michniewicz zasłużył czy nie na dalsze prowadzenie kadry ale litości… są jakieś granice.

1

@Rhaan To nie jest cytat, tylko humorystyczna przeróbka.

0

@MesQueUnClub_87 a to przepraszam, ale w sumie Hajto mnie żadnym tekstem nie zaskoczy xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?