La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

3

no to dzisiaj o 17 rusza otwarta beta Diablo IV, ahh już się nie moge doczekać żeby czekać w kolejce 2,5h po czym wywali mnie po 2 minutach i znów czekanie w kolejce < 3

0

@Jakchcesz nigdy w to nie grałem.zainstalowalem 76 GB żeby sprawdzić o co w tym chodzi na Xboxie ale zabrakło mi miejsca na WWE 2k23 i wylądowała w koszu.

0

@Nazio87 podobno gra sama w sobie jest bardzo fajna i przyjemna ale dla fanów gatunku to must have do sprawdzenia, czyli coś dla mnie :D

1

@Jakchcesz żadne Diablo uje muje, tylko stare dobre Baldurs Gate ❤️

1

@Bezhistorii na Baldursy 3 czekam swoją drogą :D

1

@Jakchcesz ale ja w ogóle nie grałem nawet w jedynkę. Po prostu nie lubię izometrycznych gier,wyjątkiem jest disco elysium które notabene i tak nie ukończyłem.

1

@Jakchcesz *chociaż przeszedłem D1 i D2, bawiłem się świetnie. Tylko w 2 nie ogarniałem tej kostki do transmutacji i to mnie denerwowało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?