- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
2
Ja wam powiem, że mi to się już nawet nie chce oglądać tej całej szopki nazywanej Polską piłką.
Na MŚ ograniczyłem się tylko do odpalenia gdy rozpoczynał się mecz i z ostatnim gwizdkiem wyłączałem odbiornik.
Przez tych wszystkich pseudo dziennikarzy, to aż rzygac się chce patrząc na to.
To samo teraz przed meczem czy po ( nie oglądam, ale chcąc nie chcąc pojawia się to również na La Rambli w postaci filmików z Twitterow czy cytatów) te ich wylewy i pier*lenie farmazonów swoich.
To samo przed pierwszą konferencją prasową Santosa, aż człowieka skręcało ze wstydu bo już wiedział, ze dziennikarzynki dadzą popis kolejny zresztą raz z tymi swoimi pytaniami z czapy.
Drużynę wspieram bo to nasi reprezentanci, ale w całej też szopce serio nie chce się człowiekowi uczestniczyć
1
@Rust_Cohle Ale wiesz, że Ty tych dziennikarzy nie musisz włączać? Nie musisz ich czytać. Oglądnij se mecza i tyle, otoczkę wywal skoro Cie denerwuje.
0
@koziar ale przecież właśnie tak robię.
Ty wgl przeczytałeś mój post czy o uj Ci chodzi xDD
napisałem jak to teraz u mnie wygląda właśnie przez nich i tyle :D
czasem się zastanawiam czy wy odpisujecie nie czytajac całego posta czy o co tu chodzi :D
0
@koziar Ciezko ich unikac, skoro sa praktycznie w calym internecie
1
@Rust_Cohle Dobrze, że mamy jeszcze naszą kochaną argentyne
0
@ZbigniewBoniek Jaką "naszą"?
Ja im nie kibicuję
1
@HighestInTheRoom bo jesteś madryciak
0
@Rust_Cohle No tak tylko napisałem skróconą wersję dla niecierpliwych.
1
@kryhaa Ale to nie do mnie tak