La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1260 Culés

11

Pep to jest filozof piłki nożnej. To jak cenię gościa to głowa mała, ale świat go ogólnie nie docenia, często szukając krytyki. Nie bez powodu jednak takie rekordy jak rekordy Leo, rekordy Haalanda czy nawet 5 goli w 9 minut działy się pod jego wodzą. Mistrz.

3

@koksik2700 Świat zacznie go doceniać,jeśli wygra trzecią ligę mistrzów,a pierwszą poza Barceloną i bez Messiego,bo to jest główna przyczyna czemu ludzie go nie doceniają.Choć Ja nie ukrywam że lubię oglądać tę szybką piłkę jego drużyn.

0

@koksik2700 Guardiola jest wybitnym trenerem i c**jowym człowiekiem, dlatego ludzie go tak odbierają i dlatego nie ma dla niego nigdy powrotu do Barcelony, dopóki cokolwiek znaczy tutaj hasło "Mes que un Club".
ps. tak, chodzi o sprawę Tito, jakbyś nie wiedział.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?