- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
1
Po paru minutach dyskusji, nawet powściągliwa we wnioskach sztuczna inteligencja mi przyznała, że Leo bije na głowę Krystynę, bez osobistych preferencji a posiada dane tylko do 2021 roku.
https://zapodaj.net/542d54561fef5.png.html
1
@koziar czyli jednak chatgpt jest głupie
0
@MesQueUnClub96 Nie jest głupie. To zbiór algorytmów i wiedzy.
0
@koziar Gdyby tak było to by tego nie napisało
0
@MesQueUnClub96 Przecież napisało, że Messi jest lepszym piłkarzem niż Ronaldo.
0
@koziar No właśnie.
0
@koziar Jest głupie , spróbuj mu zadać jakieś matematyczne równania typu 2222x5555/8888 to Ci ułom poda błędną odpowiedź, dziś go tak testowałem i po trzech fałszywych równaniach z rzędu, z którymi lepiej sobie radzi zwykły kalkulator stwierdziłem że chłop dostał mocnego nerfa w porównaniu do płatnej wersji
0
@Mario96w Wpisałem i mi podał dobry wynik.
0
@koziar Potestuj go trochę z tymi równaniami, pokombinuj i porównaj do kalkulatora zwykłego na telefonie, mi podawał np tak:
https://zapodaj.net/d36acfc21eb30.jpg.html
0
@Mario96w Nie wiem, mi 3 razy podał dokładnie ten sam wynik. Ja pisałem na lapku, nie wiem czy to robi jakąś różnicę.
0
@koziar Ciekawa sprawa
0
@koziar Nwm czm, ale jakoś mnie ten chat gpt przeraża. Zaraz będzie drugi SKYNET, i bunt maszyn xD.
1
@Mario96w @koziar zapytajcie go o kapitana bombę
https://zapodaj.net/69ae0c5c155f5.jpg.html
Komentarz usunięty
1
@Mario96w nauczyłeś go to jemu już dobrze odpowiedział. Problem solved.
0
@DonCarletto To nie będzie tak wyglądać. Prawdziwa SI będzie miała znacznie większe możliwości niż człowiek. W praktyce to nowa rasa, która przewyższy własnego stwórcę. Moim zdaniem człowiek nie będzie dla niej żadnym zagrożeniem, jesteśmy zbyt ograniczeni cieleśnie.
1
@arasz1819 Wystarczyło dziada sklnąć jak ojciec nauczył i działa jak należy
0
@arasz1819 Słowo klucz. Uczy. ChatGPT to bardzo nowy twór. Za kilka lat ocenimy to lepiej, ale walnąłem sobie z nim dyskusje o fizyce i powiem szczerze, żę jest to rewelaccjne narzędzie do nauki. Już nie mówiac o językach bo można trenować normalnie konwersacje w każdym jezyku.
0
@koziar no z pewnością jest to coś rewolucyjnego. Jeszcze się mało z tym bawiłem. Ostatnio mi gdzieś na tiktoku wyskoczyło, że jest przeglądarka googpt.ai i tam już przy odpowiedziach na wyszukiwane hasło też sama dodaje coś od siebie.
1
@Mario96w Masz oficjalne przeprosiny od SI https://zapodaj.net/814c8dbc775b5.png.html
@arasz1819 Ja się bawiłem Mijjourney kiedyś i od tamtej pory jestem pewien, że przyszłość stoi pod znakiem tej technologii. Nie mając żadnych umiejętności generowałem lepsze obrazy od najlepszych malarzy w dziejach. Abstrakcyjne możliwości.
0
@koziar i fajno i straszno