- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
13
Socios jak zwykle w swoim świecie xd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Lanosss @AlexDark00 @Deviler @Pawel13sz @norbi77
28
@Kondziubarca Jakby ta ankieta była przeprowadzona w grudniu no to sam bym tak zagłosował. Teraz Christensen jest dla mnie top1 a za nim lewus
23
@Kondziubarca Ale co jest nie tak z tymi wynikami? Lewy w tym sezonie 33 mecze 25 goli 6 asyst i to będąc 3 miesiące bez formy. Christensen jest świetny ale w życiu nie dałbyś go na 1 miejscu gdyby ankieta była robiona w listopadzie a Lewy był naszym najlepszym zawodnikiem.
1
@Kondziubarca Czy ja wiem? Tak jak @Emhyr napisał, teraz Duńczyk nr1, a Lewy nr2, ale patrząc na cały sezon Robert się broni
0
@Kondziubarca Jeszcze zależy kto jak ocenia - czy bierze się tez pod uwagę wartość medialną i koszt transferu itd. Czy sam poziom sportowy?
19
@Kondziubarca Nie widzę tutaj nic kontrowersyjnego. Zdecydowanie podpisałbym się pod tą ankietą. Lewandowski mimo kryzysu formy wciąż daje dużo - mecz z Realem był najlepszy od mundialu, poza tym aspekty marketingowe są ogromne. Oni go tam bardzo szanują i uwielbiają, nie to co w Polsce, gdzie po słabszych meczach jest skrajnie krytykowany... Christensen absolutny TOP, Kounde miewa gorsze momenty, ale też to był bardzo dobry transfer i wielokrotnie pomógł drużynie. Raphinia godnie zastępuje Dembele i gra coraz lepiej, Kessie mimo niepasowania do stylu to robi co może by drużynie pomóc. Co w tym jest kontrowersyjnego?
22
@Kondziubarca A może to Ty, Kondziu żyjesz we własnym świecie? Zarówno wybór Lewego i Christensena da się obronić. Duńczyk na początku sezonu był kontuzjowany. W 12 pierwszych kolejkach ligowych zagrał w trzech meczach. Nie muszę mówić chyba, co Lewandowski wyczynił na początku sezonu.
Po mundialu to Christensen zaczął wyrastać na filar defensywy, czyli od momentu, gdy Polak zaczął jechać z formą w dół. Poza tym nic dziwnego, że ludzie/kibice bardziej pamiętają, jak Lewy ładował bramki niż to, jak Duńczyk świetnie gra w obronie. To zawsze zawodnicy ofensywni są bardziej promowani. Nie jest to nic dziwnego.
10
@Kondziubarca kontrowersyjny tutaj jest tylko twój opis komentarza, obaj z miejsca stali sie pierwszo planowymi postaciami. Kunde miewa gorsze mecze i bywa elektryczny nawet na środku obrony, paradoksalnie na boku grał pewniej, to samo RApinha całościowa się teraz broni ale początek miał ciężki przez rywalizacje z Dembele na swojej pozycji.