- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1431 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1431 Culés
2
Sabalenka aut dzisaj ? @Mario96w @adi7adi8 @FcPortoFan1999 przegrywa właśnie. 2 set 5-3
0
@wasacz Wróciły demony z zeszłego roku bardzo słabo gra dużo błędów
0
@wasacz Raczej tak. Ogólnie Cristea gra genialny turniej, jeszcze bez straty seta w Miami.
1
@wasacz Kurła oby, nie dla łukaszenki punkty
2
@adi7adi8 a ponoć trzymać długo forme jak Swiatek takie łatwe (: Sabalenka już się skończyła ? xd Gra sabalenki zawsze taka będzie, bo on gra na ultra ryzyku i ultra ofensywnie.
1
@Mario96w @takisobiektos Oby , nie odrobi pkt do igi xd
1
@wasacz Moim zdaniem z Tanią Rumunką jeszcze się wybroni jakoś.
0
@FcPortoFan1999 czemu tania? xd gra świetnie ostatnio i bardzo ładna dziewczyna. Mi bardziej sie podoba ot tej podrabianej Brytyjki z chin, urodzonej w Kanadzie (Raducanu) xd
0
@adi7adi8 ale pewnie zapeszę i wygra. xd
1
@wasacz Bo Rumuńskie dziewczyny grające w tenis,kojarzą mi się z miejscowością w Polsce "Nowe Rumunki" i "Tanie noclegi" i ładnie mi się skleiło,chyba Planeta Faktów zrobił materiał o tych miejscowościach.
0
@FcPortoFan1999 (: Może korzystałeś xd I masz złe doświadczenia. xd
1
@wasacz Haha grubas przegrał
1
@wasacz Jednak Łukaszenka nie wybroniła się z tego,przy 40-15 to pograła niczym Roger Federer przeciwko Novakowi Djokoviciowi xd.
1
@wasacz Nie to że korzystałem,ale Tanie Rumunki wydają się miłymi dziewczynami.
1
@FcPortoFan1999 rozumiem głodnemu chleb namyśli xd