La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

1

Jak ktoś ma przydomowa oczyszczalnie to musi się przygotować na spore podwyżki. Kolejne wspaniałe przepisy z UE oczywiście dla naszego dobra, ale za to przynajmniej liczba urzędników wzrośnie XD. Najlepiej zmusić wszystkich do podpięcia się do kanalizacji a pozniej rzucać ceny z kosmosu jak ze śmieciami.



A tu jeden z komentarzy spod filmu: Duże oczyszczalnie wprowadziły nową cenę na tego rodzaju ścieki - do tej pory cena za zrzut 1m3 wynosiła ok 10 zł i można było to zmieszać z nieczystościami z szamb które wozi się codziennie. Na dzień dzisiejszy cena za 1m3 ścieków z przydomowej oczyszczalni wynosi 100zł i nie można mieszać z szambami - czyli zabieram 1 oczyszczalnie przydomową i prawie z pustą beczką trzeba jechać na oczyszczalnie. Oczyszcalni przydomowych nie robi się codziennie tak jak szamba więc zgrać 2-3 klientów z okolicznych miejscowości na ten sam dzień i o określonej godzinie graniczy z cudem.
Do oczyszczalni mam ok 25km w jedną stronę , taki kurs do klienta- na oczyszcalnie i z powrotem trwa 2h a czasami 3h jak są kolejki na zrzucie w oczyszczalni, auto na takiej trasie zużywa 20 litrów diesla, więc sumując te wszystkie składniki wychodzi taka cena

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?