- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1630 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1630 Culés
0
Mamy 700- 800 szacowanych pomników papieżą.Tu nawet Nejman nie pomoże.Zresztą on chyba pilnuję jasnej góry;)
dziś jedna z parafii we Wrocławiu uznała, że należy chronić pomnik Wojtyły - zamontowała monitoring, ale ogłosiła też nabór na nocne dyżury przy figurze;)
14
@Borneo Skoro są bezmózgi które lubią niszczyć cudze mienie to co zrobisz.
2
@Borneo jeden z najważniejszych Polaków to dlatego tyle pomników
1
@Borneo Nejman nie ma czasu, gra w teatrze.
0
@Borneo Niech zamontują kamery w sypialniach księży, na plebaniach i w domach katechetycznych. Wtedy łatwiej im będzie zdobyć dowody na "hobby" kleru, o którym tak usilnie nie wiedział JP2.
Dla mnie wszystkie te gniotowate pomnikowe dowody przemilczeń jp2 są do wyburzenia. Totalny mit i totalna pomyłka. Kompletnie przeszacowany człowiek w historii.
2
@Comentateiro w ostrych słowach o sobie
0
@Joe_Pesci w pewnych obszarach wspaniała postać w pewnych nie.Trochę w szoku jestem 200 pomników ok 800 za dużo, uwielbiamy przesadzać.On sam z tego co mówił nie chciał.p
0
@tristan87 no tak artysta panie;)
0
@Kgorecki2500 to niech ochronę zainstalują i tyle, kasy im zapewne nie brakuję;)
0
@Comentateiro tzn. 200 pomnikow ok 700- 800 odlecieliśmy.Warto nie popadać w przesadę.W pewnych obszarach ważnych był dobry a w pewnych zawiódł tajże jako szef kościoła który za funkcjonowanie odpowiada.Nie jest bogiem z kim Polacy czasem go mylą.Mamy takie tendecje.Chodzi mi o to aby nie zaponiać o dobrych stronach i pamiętać go zwyczajnie takim jakim był.Podchodzić do tego uczciwie.A nie skrajnie w obie strony.
1
@Borneo Komuś umoczonemu w pedofilię nie można stawiać pomników. To podstawa, od której mogę zacząć dyskusję.
1
@Comentateiro to były pomniki postawione przed tym gdy to się potwierdziło.On sam ich nie chcuał.Ale oceniać trzeba całokształt jak jest a nie wybiurczo.Ja sam uwążam księży i biskupów nie jak bogów tylko jako przedstawicieli Boga . Oceniam och jak każdego innego czlowieka i ich działslność ti ich działalność.Dobrze że watykan przesłał dokumenty pedofila i wyrzucili go z kościoła.A nasi biskupi nie chcieli tych dokumentów udostępniać.Uważam że ten reportaż można by wykorzystać aby tą stajnie augiasza wyczyścić.A jest co