- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1320 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1320 Culés
21
Dobra tak całkowicie poważnie zaczynam wierzyć w przyjście Messiego. Zaden piłkarz nie zasługuje na wygwizdanie przez swój klub a tym bardziej Messi który jesy królem futbolu i prawda jest taka ze i tak daje bardzo dużo PSG. Jestem pewny teraz ze nie przedłuży z PSG kontraktu a to znaczy ze odejdzie. Być może skusi się na niego jakieś City albo Manu ale watpie ze tam pójdzie. Po pierwsze myśle ze Leo nie chce iść do PL a po drugie to już nie młodzieniec i rodzina ważniejsza niż piłka i nie chciałby pewnie mieszkać w Manchesterze. Tak naprawdę jedyny sensowny kierunek to Barca.
1. Jego dom i jego miasto
2. Wszyscy go kochają i oddaliby za niego wszystko
3. Barca go szczerze chce
4. Xavi go szczerze chce
5. Szansa na zakończenie kariery tam gdzie chciał
6. Powrót na stałe jego rodziny do miasta w którym czuli się najlepiej
Sam byłem sceptycznie nastawiony i mówiłem ze tylko debil wierzy ze wróci ale teraz się wszystko zmieniło. Zreszta może być ze ja tez jestem debilem bo wierze strasznie ze się uda go tu sprowadzić spowrotem. Najlepszego piłkarza w historii po to by po raz ostatni zaczarował w Barcelonie i może jeszcze potem na Camp Nou. To jest po prostu przeznaczenie aby ta historia, najpiękniejsza historia się skończyła w ten sposób. Przy pełnym Camp nou i kibicach ze łzami w oczach żegnających Boga Futbolu.
4
@Janas11224 Mam praktycznie takie same odczucia. Obyśmy się wtedy spotkali na nowym Camp Nou!
0
@Janas11224 Jakby co to się założyliśmy o tą cenę czystej tak tylko przypominam :D
0
@Emhyr a ja mówiłem ze nie przejdzie tak?
0
@Janas11224 Nom. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12903953#comment-12904124
0
@Emhyr nigdy tak nie chciałem przegrać zakładu
0
@Janas11224 ¯\_(ツ)_/¯