La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1942 Culés

1

Taki lapek:
Intel Core i5-12500H
NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU
16 gb ram
Pogram coś na nim? Chodzi o starsze i nowsze produkcje. Nowsze, naturalnie nie muszą być na najwyższych ustawieniach graficznych. Co myślicie?

1

0

@Medium https://www.morele.net/laptop-gigabyte-g5-ge-51ee213sh-i5-12500h-16-gb-512-gb-w11-rtx-3050-144-hz-16-gb-ram-1-tb-ssd-pcie-windows-11-home-12708164/

Widzę, że Acer jest droższy, np od tego który wysłałem. Jako, że nie znam się szczegółowo na kompach, jest jakaś znacząca różnica?

1

1

@aleksandrowielki mialem acera 4 lata i odradzam. grzeje sie to jak g****, wytrzymaly tez nie jest, takze polecam nie brac

0

@Szklaner acer za drogi, chciałbym brać tego niżej, gigabyte. Co myślisz?

0

@Medium dziękuję dobry człowieku, przekonałeś mnie do zakupu

0

@Medium @Szklaner a zakup z morele polecacie? Słyszałem różne opinie.

0

@aleksandrowielki Ja tam z żadnym sklepem nie miałem nigdy problemów w życiu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?