- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1431 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1431 Culés
0
Który z polskich dziennikarzy najbardziej was wkurza?
4
@Kuba_1 Wszyscy.
3
@Kuba_1 Ale to tylko jednego mam wybrać? :D
3
@Kuba_1 Mati Borek
0
@macio_944 Też mam długą liste :) w takim razie podaj takie swoje top 5.
1
@Kuba_1 Mati Bór, Orłowski, Wiśniowski.
1
@Kuba_1 To może napiszę którzy mnie nie wkurzają. Będzie łatwiej. Michał Pol.
1
@Kuba_1 Marek Niedźwiecki
1
@Kuba_1 Orłowski , Gazda, Święcicki , Wiśniowski.
1
@Kuba_1 Borek, Laboga, Orłowski (niestety, kiedyś super się go słuchało), Święcicki, Wiśniowski, czasem też Kręcidło patrząc jak stał się śliski
1
@Kuba_1 Borek Kołton Ołłowski Krecidło Swiecicki Iwanski Gazda
Ew jeszcze z ekspertow:
Hajto
Kowal
Boniek
Tomaszewski
0
@BulaKG Ale od Niedźwiedzia to wara, taką legendę radia obrażać od nazywania dziennikarzem.
1
@Kuba_1 "Informacyjny" to na polsacie Janowski czy Jankowski jak mu tam jest. Nie dość że non stop się wydziera to jeszcze jest hipokrytą w czasie covidu wyzywał ludzi bez masek od siewców śmierci a potem sam pojechał zdaję się w góry z rodziną i bez maski zdjęcia sobie robił.