La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1841 Culés

2

Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu Barcy. Przez pierwsze 20 minut pełna dominacja, później mecz się trochę wyrównał, ale sfalowana pod dyktando Barcy.
Kessie pokazał mi, że myliłem się co do jego transferu, wczoraj najlepszy na boisku lub jeden z najlepszych. Rzut karny to pech i tyle. Bardzo dobry występ.
Tak samo Balde, jestem jego wielkim fanem.
Niestety Gavi mnie zawodzi, piłkarsko jest świetny, ale wydaje mi się, że jest niesamowicie tępy. Jak patrzę na jego spojrzenie to nie widzę tam żadnego błysku inteligencji. Nie mylić z inteligencją piłkarską, bo jest świetnym piłkarzem. Ale jego zachowanie tylko szkodzi drużynie.
Ter Stegen bez szans przy bramkach, nie mam pretensji.
Lewy podobnie. Nie otrzymał nic od skrzydłowych. Drużyna nie miała w ogóle pomysłu, żeby wykorzystać jego umiejętności. Skrzydła Realu pięknie wspomagały Benza.
Druga połowa to pełna dominacja Realu. Xavi nie zbudował drużyny w przerwie. Niech się Barca cieszy, że skończyło się tylko 4:0,bo mogło być dużo gorzej.
Sezon i tak na bardzo duży plus, liga jest wygrana, a tego się nie spodziewałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?