La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

4

Widziałem wiele kompromitacji naszego klubu, ale oprócz rewanżu z Liverpoolem chyba żaden mecz mnie tak nie zabolał jak ten wczorajszy. Teraz rozumiem, jak czuli się kibice United po porażce 7:0 na Anfield.

0

@Gibbon_FCB
Tym bardziej, że wygrywaliśmy sobie z nimi jak leci w tym roku i to bez kluczowych piłkarzy

1

@Gibbon_FCB mnie by bolało jakbyśmy grali podstawowym składem

konto usunięte

1

@Gibbon_FCB Dziwne bo mnie w ogóle nie boli xD Tyle kontuzji najważniejszych graczy można było się spodziewać

1

@Emhyr @Barcaa12 i serio to wam wystarcza za pocieszenie? To jak nie ma pełnego składu to się nie liczy mecz? :d albo połowa punktów? Jak Real grał bez podstawowych graczy w dostawał w dupsko to też się nie cieszyliście?

konto usunięte

0

@Bykunn Wygrali 3 mecze pod rząd nie da się wiecznie wygrywać z takim rywalem.

0

@Emhyro o i to już rozumiem. Ja nie nastawiałem się na wygraną ale to nie znaczy że nie jestem zły że taki oklep dostaliśmy. Rezerwy czy nie, Barca to dalej Barca

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?