La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

11

To prawda, że nie można bronić cały czas Lewego, że nie ma kto mu podać. To jest słaba wymówka



3

@Kuba_1 dokładnie, niech weźmie piłkę na połowie minie 7 rywali i strzeli bramkę, a nie zasłania się tym że mu nie podają. Zgadzam się w stu procentach z Panem Piotrem Urbanem

4

@Kuba_1 Do gry się pokazywał, cofał się do środka pola, co jeszcze miał zrobić?
Sam przedryblować 3-4 i sobie stworzyć sytuację jak Messi?
Akurat na jego pozycji i z jego stylem gry jak nie idzie drużynie to jest lekko w ...

1

@Kinginiesta Od razu bezmyślnie podajesz skrajny przykład.
Nikt nie wymaga żeby wygrywał wszystkie pojedynki z obrońca i w każdej sytuacji wymyślił coś cudownego.
Powinnien mieć kilka zrywów, coś pokazać indywidualnie ale tego nie robi.
Benzema nie raz ciągnął Real za uszy.
Ile Lewandowski wygrał nam sam meczy???
Jeden,no może dwa i to z cieniasami.
Lewy miał być liderem na boisku i co?
Chłop nie istnieje od pół roku a w pierwszej części sezonu strzelał po świetnych okazjach wykreowanych przez kolegów.

0

@Roobo przecież Benzema to jest zupełnie inny zawodnik o zupełnie innych atutach. Od wczoraj oglądasz Lewego ? Czy w Bayernie on schodził po piłkę gdzieś do połowy boiska ? To jest egzekutor i takiego piłkarza sięgnęliśmy. Nie wiem co sobie La rambla ubzdurala że on będzie nam grę kreował czy co ? To jest piłkarz który świetnie się czuje w polu karnym i tylko tam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?